Produkt został zapamiętany

Alergia

Allertec WZF na alergię 10 tabl.powl.

Nowość
Allertec WZF na alergię 10 tabl.powl.
Cena: 6,99 PLN
Status: dostępny od zaraz
Ilość w magazynie:
182
Wysyłka:

w ciągu 24h

Przybliżony czas dostawy:

 3 dni

Orientacyjne koszty wysyłki
Zamknij

Przesyłka kurierska 16,99 zł,
Przesyłka za pobraniem 21,99 zł,
Paczkomat 12,99 zł,
Odbiór osobisty (przedpłata) - bezpłatnie.

Dostępne formy płatności
Zamknij

Tpay - płatności elektroniczne online.
Gotówka dla kuriera za pobraniem.
Przelew tradycyjny przy zakupach online.

Opis

Allertec WZF 10 tabletek


Dawka: 10mg


Skład i postać: Tabletki powlekane. 1 tabletka powlekana zawiera 10 mg Cetirizini dihydrochloridum (cetyryzyny dichlorowodorku). Substancje pomocnicze o znanym działaniu: laktoza jednowodna i sód. Jedna tabletka powlekana zawiera 31 mg laktozy jednowodnej. Tabletkę można podzielić na równe dawki.

Wskazania: U dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i powyżej:

  • Cetyryzyna jest wskazana w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa.
  • Cetyryzyna jest wskazana w łagodzeniu objawów przewlekłej idiopatycznej pokrzywki.

Dawkowanie: lek można przyjmować przed posiłkiem, w trakcie lub po posiłku. Tabletki należy połykać popijając szklanką wody.  Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 5mg (pół tabletki powlekanej) dwa razy na dobę. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 10mg (1 tabletka powlekana) raz na dobę.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na cetyryzyny dichlorowodorek, hydroksyzynę lub pochodne piperazyny, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek z klirensem kreatyniny poniżej 10 ml/min.

Podmiot odpowiedzialny: Polfa Warszawa S.A. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr 10674 wydane przez MZ. Lek wydawany bez recepty. ChPL: 2019.04.09.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również