Odparzenia i pielęgnacja

Linomag maść 0,2 g/g 100 g

Linomag maść 0,2 g/g 100 g
Cena: 21,95 PLN
Status: dostępny od zaraz
Ilość w magazynie:
7
Wysyłka:

w ciągu 24h

Przybliżony czas dostawy:

 3 dni

Orientacyjne koszty wysyłki
Zamknij

Punkty Poczta, Żabka - 8,99 zł

Paczkomat - 12,99 zł

Kurier POLTRAF (przedpłata) - 14,98 zł

Kurier POLTRAF (za pobraniem) - 24,99 zł

Odbiór osobisty (przedpłata) - 0,50 zł.

 Ikona przy produkcie oznacza, że wymaga on transportu

 w warunkach z kontrolowaną temperaturą (15-25℃). Kurier POLTRAF.

Dostępne formy płatności
Zamknij

Przelewy24- płatności elektroniczne online.
PayPal- płatnośc za pomocą portfela elektronicznego.
Gotówka dla kuriera za pobraniem.
Przelew tradycyjny przy zakupach online.

Opis

Nazwa: Linomag Maść
 

Postać: maść
Dawka: 0,2 g/g
Opakowanie: 100 g
 

Skład: 1 g maści zawiera 200 mg oleju lnianego pierwszego tłoczenia z Linum usitatissimum L., semen (nasienie lnu zwyczajnego), (3:1) Substancja pomocnicza o znanym działaniu: lanolina. 
Wskazania: Wspomagająco w chorobach skóry, takich jak wyprysk, wyprzenia i odparzenia. Stany nadmiernej suchości skóry. Łagodzenie objawów łuszczycy. Lek można stosować u dzieci i niemowląt w stanach nadmiernej suchości skóry.
Przeciwwskazania: Wyprysk łojotokowy. Nadwrażliwość na substancję czynną, uczulenie na lanolinę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Lek może powodować miejscowe reakcje skórne (np. kontaktowe zapalenie skóry).
Działania niepożądane: Brak danych na temat doniesień o występowaniu działań niepożądanych. Zgłaszanie podejrzewanych działań niepożądanych Po dopuszczeniu produktu leczniczego do obrotu istotne jest zgłaszanie podejrzewanych działań niepożądanych. Umożliwia to nieprzerwane monitorowanie stosunku korzyści do ryzyka stosowania produktu leczniczego. 
Dawkowanie: W zależności od rodzaju schorzenia stosować jeden do trzech razy na dobę. - W łuszczycy i wyprysku u dzieci i niemowląt wskazane stosowanie maści dwa do trzech razy na dobę. Sposób podawania Podanie na skórę. Zewnętrznie: do tamponów i wcierania. Lekko rozprowadzić cienką warstwę maści bezpośrednio na zmienioną chorobowo powierzchnię skóry lub nałożyć grubą warstwę na stosowanym opatrunku.
Środki ostrożności: Brak danych.
Prowadzenie pojazdów: Lek jest stosowany zewnętrznie. Linomag maść nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.
Przedawkowanie: Brak doniesień o występowaniu przedawkowania.
Ciąża: Ciąża Brak danych na temat stosowania leku przez kobiety w ciąży. Karmienie piersią Brak danych na temat stosowania leku przez kobiety karmiące piersią

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy