Produkt został zapamiętany

Mięśnie i stawy

Vitrum Osteo x 60 tabl.

Vitrum Osteo x 60 tabl.
Cena: 8,99 PLN
Status: dostępny od zaraz
Ilość w magazynie:
14
Wysyłka:

w ciągu 24h

Przybliżony czas dostawy:

 3 dni

Orientacyjne koszty wysyłki
Zamknij

Punkty Poczta, Żabka - 8,99 zł

Paczkomat - 12,99 zł

Kurier POLTRAF (przedpłata) - 16,99 zł

Kurier POLTRAF (za pobraniem) - 21,99 zł

Odbiór osobisty (przedpłata) - 0,50 zł.

 Ikona przy produkcie oznacza, że wymaga on transportu

 w warunkach z kontrolowaną temperaturą (15-25℃). Kurier POLTRAF.

Dostępne formy płatności
Zamknij

Tpay - płatności elektroniczne online.
Gotówka dla kuriera za pobraniem.
Przelew tradycyjny przy zakupach online.

Opis

VITRUM OSTEO 60 tabletek

Suplement diety

Skład:
Wapń 500 mg (węglan wapnia z muszli ostryg 1250 mg)
Witamina D 20 μg (800 j.m.)
Magnez 200 mg

Suplement diety Vitrum® Osteo przeznaczony jest dla osób dorosłych, jako uzupełnienie diety w wapń, magnez i witaminę D, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Wapń i witamina D pomagają zmniejszyć utratę minerałów kostnych u kobiet w okresie pomenopauzalnym. Niska gęstość mineralna kości stanowi czynnik ryzyka w odniesieniu do osteoporotycznych złamań kości – dotyczy kobiet w wieku 50 lat i starszych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania dziennie przyjemniej 1200 mg wapnia i 20 μg (800 j.m.) witaminy D ze wszystkich źródeł.

Ponadto wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego i prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych. Bierze też udział w procesie podziału i specjalizacji komórek.

Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, ułatwia wchłanianie wapnia i fosforu z przewodu pokarmowego oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina D pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni. Upadki stanowią czynnik ryzyka w odniesieniu do złamań kości u osób obojga płci w wieku 60 lat i starszych. Upadki stanowią czynnik ryzyka w odniesieniu do złamań kości u osób obojga płci w wieku 60 lat i starszych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania dziennie 20 μg witaminy D ze wszystkich źródeł. Istnieje wiele czynników ryzyka złamań kości i zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, prawidłowej syntezie białka, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Producent: Takeda Pharma sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy